СТУДЕНТИ ФФМІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День святого Миколая – одне з найулюбленіших свят серед дітей та дорослих, адже у цей день вони отримують різноманітні подарунки.

Для того, щоб студенти відчули атмосферу свята, декан факультету,  доцент Тетяна МАХОМЕТА   привітала  студентів з Днем святого Миколая, а також з Днем Збройних Сил України. Побажала міцного здоров’я, мирного неба, сил, енергії, натхнення та реалізації всіх задуманих планів. Заступник декана з навчальної роботи, доцент Ірина ТЯГАЙ приєдналась до привітань.

Вважається, що якщо на Миколая дитина знайде під подушкою подарунок, то вона буде щасливою весь рік. Оскільки студенти факультету фізики, математики та інформатики були чемними протягом року, тому Тетяна Миколаївна запросила Святого Миколая на факультет, який поспілкувався зі студентами та частував їх солодощами.

Напередодні свята студрада ФФМІ провела між студентами різдвяний анонімний обмін подарунками.

Отож, нехай у цей день ваші серця будуть сповнені любові, добра і світла. Нехай Святий Миколай виконає всі ваші мрії і бажання. Бажаємо кожному здоров’я, щастя, радості і благополуччя та Перемоги!