ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ «ЛІКВІДАТОРИ ЧОРНОБИЛЯ: ПОДВИГ І ЖЕРТОВНІСТЬ»

За ініціативи студентського самоврядування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено круглий стіл «Ліквідатори Чорнобиля: подвиг і жертовність».

Під час заходу студенти обмінювалися враженнями, досліджували історичний контекст подій та роль ліквідаторів у формуванні стратегій безпеки ядерних об’єктів у майбутньому.

Висловлюємо щирі слова подяки ліквідаторам Чорнобильської катастрофи за їхні самопожертву та надзвичайний героїзм. Саме їх невтомні зусилля та злагоджені дії врятували безліч життів та сприяли запобіганню подальшому розповсюдженню радіації.

Цей захід став не лише майданчиком для обговорення трагічних подій, але й важливою платформою, спрямованою на вираження підтримки та поваги до тих, хто жертвував своїм здоров’ям і життям на благо людства.