ПАМ’ЯТЬ НЕЗГАСНА – ВОНА В НАШИХ СЕРЦЯХ

25 листопада в Україні – День пам’яті жертв голодоморів. Щороку ця пам’ятна дата припадає на останню суботу листопада. Це – день невимовного горя та глибокої скорботи для українців. Голодоморів в нашій країні було кілька: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр. та 1946-1947 рр. Однак найтрагічнішим вважається період 1932-1933 рр. За цей час від голоду, який був штучно створений на українських землях, померло понад 7 мільйонів осіб.

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини також вшанували пам’ять жертв Голодоморів в Україні. Мета цієї ініціативи – звернути увагу на трагедію голодоморів та висловити повагу всім, хто постраждав від цієї страшної події в минулому.

Закликаємо долучитися до акції «Запали свічку пам’яті», щоб запалити вогник у кожній домівці на знак виявлення скорботи за загиблими та вшанування їхньої пам’яті.