ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

Відзначення Міжнародного дня студента у нашій  Альма-матер  була, є і буде доброю традицією!

До благодійного заходу долучилися студенти та викладачі з одинадцяти факультетів та Інституту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У концертній програмі прозвучали українські народні та сучасні пісні, вірші, гуморески. Розважили студенти глядачів і жартівливими мініатюрами, а хореографи подарували гарні хореографічні постановки.

Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти провели благодійний ярмарок. Разом зібрали 11754 грн, які передали на купівлю автомобіля для нашого викладача, який захищає Україну!

Ведучими заходу були:  студентка природничо-географічного факультету Ангеліна Киркач та студент факультету початкової освіти Вячеслав Рубашкін.

Гуртом робимо добрі справи!

Слава Україні!