Новини

Робота з фрактальним малюнком – дієвий спосіб покращення емоційного стану людини

Психолог Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Світлана Цихоня та магістр спеціальності «Практична психологія» (учасник Центру профдіагностики, консультування та тренінгових технологій «Інсайт») Андрій Варивода провели лекцію з елементами тренінгових технологій на тему: «Методика роботи з фрактальним малюнком».

Учасники зустрічі мали змогу отримати інформацію для розширення власного кругозору, насолодитися зразками фрактальності образотворчого мистецтва, музики, графічного дизайну, та, звісно ж, ознайомитись з їх впливом на психіку людини. Крім цього, було досліджено прояви фрактальності психіки, механізми та закономірності формування неадаптивних патернів поведінки, проаналізовано декілька теорій, зокрема теорію щастя та основні положення фрактального аналізу.