На шляху до творчої самореалізації

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мають необмежений простір для реалізації творчих ідей та задумів. Так, студентка факультету соціальної та психологічної освіти Лілія Перепелюк стала ідейним засновником фотопроекту «Голий клімат», який нещодавно було презентовано У Львові.

Фотопроект “Голий Клімат” – це поєднання екологічного бачення та мистецького прояву сучасної кліматичної проблеми. Мета проекту – привернути увагу до страждань природи та людей.

20 листопада 2019 відбудеться відкриття фотовиставки «Голий проект» в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Запрошуємо відвідати виставку та підтримати Лілію в її прагненні зробити планету чистішою та безпечною для існування.