Новини

Студенти університету – переможці змагань з шахів за програмою молодіжних спортивних ігор міста умань

Нещодавно в приміщенні Центрального стадіону відбулися змагання з шахів за програмою Молодіжних спортивних ігор міста Умань серед представників ЗВО та ліцеїв.
Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Марія Гоцин (факультет початкової освіти); Валентина Бондар та Даниїл Клименко (факультет інженерно-педагогічної освіти) стали активними учасниками цих змагань.
За підсумками змагань серед дівчат кращою шахісткою визнали Валентину Боднар (УДПУ), друге місце посіла Марія Гоцин (УДПУ), третьою стала Катерина Титоренко (УНУС).
У змаганнях серед юнаків Даниїл Клименко посів третє місце . За результатами загальнокомандного заліку команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини посіла друге місце.
Вітаємо! Бажаємо шахістам багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих перемог як у шахах, так і в житті!