«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІІ»

«Для людини з талантом, любов‘ю до своєї справи і натхненням не існує жодних перешкод», – з упевненістю стверджує студентка факультету соціальної та психологічної освіти – Анастасія Метка.

У шкільні роки Анастасія була членом «Малої академії наук України», навчалася у музичній школі, також була учасницею свого творчого колективу, бо обожнює танцювати.
Згодом, юна красуня обрала для себе зовсім не дівочий вид спорту – кіокушинкай карате, якому присвятила 5 років.
«Я дуже люблю дітей, тому вибір навчатися в педагогічному університеті був цілеспрямованим та очевидним. Усе життя хотіла працювати із людьми, допомагати усім, хто цього потребує, тому психолог – ідеальна професія для мене», – говорить дівчина.

Ми бажаємо Анастасії натхнення і успіхів у всіх починаннях.