«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІІ»

Письменник талановитий, якщо він уміє показати нове звичним, а звичне – новим.
Прекрасна дівчина з факультету української філології точно знає ціну кожному слову, яке вона із завмиранням серця складає у віршовані рядки – Вікторія Капуловська. Талановита і обдарована дівчинка, яка ще зі школи захоплюється написанням надзвичайно філосовських віршів, у які вкладає усю ніжність, любов та сподівання.

Ця дивовижна красуня – учасниця літературного об’єднання ім. Миколи Бажана, керівником якого є незрівнянна Марина Павленко.
Уже будучи студенткою першого курсу, отримала регіональну премію ім. Федора Мицика у номінації «Високохудожні поетичні твори» (збірка поезій).
Але на цьому Вікторія аж ніяк не зупинилася і через рік здобула перемогу на конкурсі «Роду криниця віща».
«Музика дуже сильно впливає на мене. Є деякі пісні, які, коли я їх чую, миттєво повертають мене до певних моментів у моєму житті. Нещодавно придбала гітару, і самостійно навчаюся грати»,- говорить Вікторія.

А ми хочемо побажати, щоб у житті цієї талановитої дівчини були лише творчі злети та щасливі фінали.