«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІІ»

Найбільшим даром для письменника – є вміння обертати ті почуття, котрі він переживає, на ті, котрі він хоче викликати у читача.
Артем Гончарук – талановитий та цікавий юнак із факультету української філології, який захоплюється українською історією та культурою.

Артем із дитинства любить читати, і надихнувшись творчістю неймовірної Ліни Костенко, розпочав писати сам.
Рішучість, натхненність та віра у себе – прямий шлях до успіху в улюбленій справі. Доказом цього, є перемога в обласному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Григоровича Шевченка.
У 2018 році відвідав літературну школу «Калавурня», що стало хорошим поштовхом до самовдосконалення.
Нині, хлопець активно працює над вдосконаленням польської та англійської мов, щоб зовсім скоро радувати своїх читачів іноземномовними віршами.

Надзвичайно полюбляє документальні фільми, адже у них є щось особливо чарівне та правдиве.
Бажаємо талановитому поету натхнення та невичерпності сил!