«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІІ»

У кожному з нас спить талант, але далеко не всі здатні його розбудити.
Хочу відкрити маленьку таємницю, у нашому університеті навчається дівчина, яка зуміла розбудити в собі чимало талантів – Вікторія Девілєнєва – студентка факультету соціальної та психологічної освіти.

Усе її життя – це відкриття нового, цікавого, захоплюючого: спочатку фарби та пензлик стали для дівчини найкращими друзями, згодом серце юної красуні завоювали танцювальні туфлі та па.
Як говорить сама Вікторія: «Я буквально жила цим заняттям. Звичайно, спочатку не все виходило як хотілося б, але я продовжувала вчитися та все ж таки змогла розвинути в собі пластику рухів та здібності, що допомагають мені й досі.

Сьогодні ж, націлена на мистецтво фотографії та вокалу».
«Навчаючись в університеті, я також відкрила у собі нові здібності – наукова, організаційна здібності, навіть інтерес до математики розвинувся (хоча все життя вважала себе лише гуманітарієм)».

Ця тендітна красуня є координатором табору “Дія” з національно патріотичного виховання, випускниця Академії молодіжного лідера, та й взагалі намагається брати від життя усе.

Ми бажаємо Вікторії і надалі не втрачати цей запал і жагу до життя .