Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь в обговоренні «Положення про студентське самоврядування».

29 жовтня 2018 року в м. Київ відбулась Всеукраїнська конференція щодо обговорення «Положення про студентське самоврядування».

Делегатами від студентської ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виступили студент факультету фізики, математики та інформатики – Дмитро Романенко та студентка факультету іноземних мов – Анастасія Чередайко.

Студенти взяли активну участь в обговоренні питань про покращення студентського самоврядування до рівня громадської організації. Вислухали опонентів, представників студентських рад з різноманітних університетів України, а також виразили власні міркування щодо положення.