“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ”

Багато хто вважає, що дівчина має бути або розумною, або красивою. Але завжди знайдеться та, яка ці стереотипи зламає.

Тому маємо за честь, предстати вам Катерину Денисюк – студентку факультету фізики, математики та інформатики.

Ця симпатична дівчина є учасницею Міжнародної студентської олімпіади з математики, яка відбулась у третій декаді жовтня у м. Ургенча, Узбекистан, де з гордістю представила наш ЗВО, показавши високий рівень знань у своїй галузі.

Окрім цього, Катерина неодноразова переможниця обласних олімпіад з фізики та математики, інтернет-олімпіад з математики та англійської мови, і надалі продовжує дивувати всіх своїми науковими здобутками.

Історія її успіху розпочалася ще у шкільні роки, коли красуню визнали «Найкращим учнем» міста Умань. На прикладних науках непосидюча студентка не зупинилася і створила на рідному факультеті танцювальний гурток, оскільки багато років віддала хореографічному мистецтву.

Тож ми, бажаємо Катерині не зупинятись на досягнутому, а впевнено крокувати на зустріч успіху.