СОЛОДОЩІ ЧИ ЕКЗАМЕН?

За ініціативи студентки факультету іноземних мов, Ковбасюк Анастасії, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся квест приурочений Дню всіх святих (Halloween).

Студентське самоврядування допомогло Анастасії реалізувати креативну ідею та долучилось до організації заходу.

На студентів чекала цікава гра, складні завдання та станції з моторошними персонажами. Магія ляльок Вуду, зомбі, привиди, друїди, скелети, жахливі клоуни та Саллемські відьми заполонили коридори та аудиторії нашого університету.

Впродовж усього вечора, студенти відгадували загадки, шукали підказки та спілкувались з паралельним світом. Учасників квесту очікувала шалена буря емоцій, а команда переможців відвоювала у жахливих істот солодкий подарунок.