“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ”

Загадкові та чуттєві східні танці не залишають байдужими як представників сильної статі, так і жінок.

Ми хочемо розповісти вам про дівчину-загадку, студентку яка змушує наші серця битися швидше. У кожному її танці своя філософія, це не просто рухи окремими частинами тіла, а унікальні історія, емоції та переживання танцівниці.

Анастасія Ковбасюк – студентка факультету іноземних мов, ця тендітна дівчина дійсно є майстром своєї справи і постійно йде до своєї мети.

Не зважаючи на свій досить юний вік, Анастасія є:

– Золотою чемпіонкою Вінницької області;

– Бронзовою призеркою чемпіонату України за версією IUDE (2015р.);

– Фіналісткою і бронзовою призеркою «Кубку світу» за версією «Ліги професіоналів східного танцю» (2015р.);

– Бронзовою призеркою чемпіонату України за версією IUDE (2017р.);

– Золотою призеркою Всеукраїнських чемпіонатів та конкурсів;

– Суддею Всеукраїнських конкурсів;

– Ліцензійний тренер.

Окрім досягнень у танцювальній галузі, вона є цікавою особистістю з «великим багажем» креативних ідей. Вступивши на факультет іноземних мов, дівчина захопилася культурою інших країн.

Однією з найкращих її ідей є захід, який організований в університеті для студентства – Halloween. Щось нове та захопливе завжди привертало увагу оточення, тому запропонований Анастасією Ковбасюк квест відразу увійшов до списку планів проведення заходу приуроченому до Дня всіх святих (All-Hallows-Even).

Бажаємо Анастасії творчих злетів та нових креативних ідей.