“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ”

Коли ви вперше побачите цю людину, то навіть і не здогадаєтеся, що перед вами стоїть творець історії сучасної України.

Неймовірно сором’язливий, самовідданий своїй справі хлопець, який ніколи не зупиняється на досягнутому.

Хмільовий Валентин – студент факультету фізичного виховання, діючий чемпіон Світу з гирьового спорту.

«Вже понад 10 років, починаючи з 2009 р.,професійно займаюсь спортом та офіційно їзджу на змагання. Коли я вирішував чим хочу займатися, гирьовий спорт тільки прийшов у моє смт. Голованівськ, тренер запросив на тренування і я розпочав займатися. Обов’язковим для досягнення успіху в будь-якому виді спорту є власне бажання, вперто йти до мети і, звісно ж, не жаліти себе. Дуже приємно чути овації, коли тебе нагороджують. Як поєднувати спорт і навчання? Для кожної справи свій час», – розповідає сам Валентин.

За момент навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини Валентин здобув неймовірну кількість перемог, а саме:

– 2014 рік – чемпіон України та чемпіон Світу серед юніорів (м.Ліон, Франція);

– 2015 рік – призер та чемпіон України серед юніорів, чемпіон України серед студентів та чемпіон України серед дорослих, абсолютний чемпіон Світу серед юніорів, студентів та дорослих (м.Печ Угорщина). Встановив світовий рекорд серед студентів;

– 2016 рік – чемпіон України, чемпіон Світу серед юніорів, абсолютний чемпіон Світу серед юніорів, студентів та дорослих (м.Порту, Португалія). Встановив новий світовий рекорд у гирьовому спорті, перевершивши попередній;

– 2017 рік – чемпіон України (серед дорослих та студентів), на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту серед студентів зайняв І місце, на Чемпіонаті Європи серед чоловіків виборов два І місця та одне ІІ місце (м.Печ, Угорщина);

– 2018 рік – Поставив новий рекорд України. Відстояв звання чемпіона України (серед дорослих та студентів), чемпіона Європи серед чоловіків, чемпіона Світу з гирьового спорту серед студентів. Валентин виступав у п’яти номінаціях і в підсумку, привіз зі м.Целє (Словенія) п’ять нагород, з яких чотири золотих та одна срібна.

– П’ятий рік поспіль, Валентина визнають найкращим студентом-спортсменом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ми бажаємо Валентину міцного здоров’я та нових спортивних звершень.