“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ”

Наше життя складається з дрібниць, тому ми хочемо познайомити вас із унікальною людиною, для якої фарби, пензлик, олівець і гумка є не просто художнім приладдям, а сенсом життя.

Наступним нашим героєм є Олесь Саркаров – студент факультету мистецтв, цікава особистість та неймовірна людина.

Звичайний хлопець із незвичайним талантом – створення коміксів.

«Ідея малювати комікси прийшла, коли одного разу ми з одногрупниками згадували кумедні моменти з нашого студентського життя. Це був 2016 рік, кінець нашого першого курсу, тоді хтось запропонував, щоб я з одногрупницею (Каріною Величко) намалювали історію. Вона, у свою чергу, розписала сценарій, а я – намалював свій перший комікс. Згодом їх зібралося чимало і ми створили свою арт-студію, яку назвали «С – Студент». На даний момент є 13 випусків історій, персонажами яких є реальні студенти, але в наших планах – намалювати повноцінний комікс. Також, регулярно, біля деканату факультету мистецтв, на різні свята, з’являються плакати в моєму стилі. Мені подобається цей вид занять і в майбутньому планую намалювати комікс – мангу» – розповів про свої вподобання сам художник.

Ми бажаємо Олесю визнання та творчих успіхів.

Придивіться до своїх друзів, сусідів, одногрупників. Можливо саме серед них є невідомі генії?