«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ»

Щоденно ми проходимо повз сотні студентів і навіть не помічаємо тих, хто створює історію нашого університету.

Тому, ми хочемо познайомити Вас із талановитим студенством Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Розпочнемо із майстра поетичного слова, талановитого актора та спортсмена, який є студентом історичного факультету та факультету фізичного виховання – Максима Турчинського.

Цей веселий юнак вражає своєю харизматичністю та артистичністю, саме тому, відразу після вступу до нашого ЗВО, він приєднався до основного складу Народного студентського театру драми і комедії та СТЕМу «Дзеркало». Найяскравішою роллю Максима є образ Сергія з трагікомедії Ореста Огородника «Останній гречкосій».

Своєю старанною працею Максим досяг вершин в улюбленій справі, отримавши такі нагороди:

– Гран-прі на ХVІІ Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум -2017», диплом у номінації «Король епізоду», за роль Сергія у виставі О.Огородника «Останній гречкосій» (м.Ірпінь);

– Лауреат І премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Весняний настрій – 2018» у номінації «Художнє читання. Гумор» (м.Одеса, 2018р.);

– Лауреат І на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Весняний настрій -2018» у номінації «Авторська поезія» (м.Одеса, 2018р.);

– Лауреат І премії на ХVІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» у номінації «Театральний жанр. Художнє слово» (м.Київ, 2018р.);

– Лауреат І премії ХV Міжнародного професійного конкурсу-фестивалю виконавців гумору та сатири імені Андрія Сови (м. Одеса, 2018).

Окрім того, Максим ще й поет, його авторські вірші припали до душі кожному, хто хоч раз їх почув. Напряцювання Максима Турчинського друкувались у газеті «Бібліотечні вісті», у патріотичній збірці бібліотечного клубу «Бійці мистецтва», яка мала назву «З вірою в серці» та збірці літературної студії «Поетична Кліо» – «Квартирник».

Ми бажаємо Максиму натхнення, наснаги та нових творчих звершень!