“ОСІННІЙ БАЛ”

15 листопада в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся «Осінній бал», який розпочався з ніжного та романтичного вальсу.

Під чарівну музику в танці закружляли представники адміністрації університету, центр культури та дозвілля «Гаудеамус» та представники студентського самоврядування. Всі гості заходу вели цікаві бесіди на різні теми, студенти мали змогу вести діалоги з керівництвом нашого ЗВО в теплій атмосфері.

Неймовірна атмосфера панувала в холі центрального корпусу університету, де красуні вдягли вишукані вечірні сукні, а джентельмени були в гарних костюмах.

Під чуттєвий баритон розпорядника всі присутні ділились своїми думками та насолоджувались витворами музичного мистецтва.

На завершення вечора до спільного фото долучилися всі гості.

Студрада висловлює особливу вдячність студентам Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти і факультету мистецтв та режисеру університету – Наталії Алєксєєвій за допомогу в організації та проведенні заходу.