“ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА”

14 листопада в актовій залі Уманського державного педагогічного  університеті імені Павла Тичини  відбувся святковий концерт приурочений міжнародному дню студента. Кожен присутній міг насолодитися неймовірною атмосферою свята, яку подарували студенти-першокурсники своїми яскравими номерами та неперевершені ведучі – Максим Турчинський та Наталія Алєксєєва. Виступи були  надзвичайно різні, від запальних танців до ліричних віршів, тому кожен міг знайти щось собі до душі.

Додав святкового настрою і ректор університету, професор  Безлюдний Олександр Іванович, який привітав студентську молодь нашого  університету, та нагородив почесними грамотами кращих студентів за активний внесок у громадське життя університету та та відмінне навчання.

Голова профкому, Хитрук Валентин Іванович, приєднався до привітань та нагородив  переможців конкурсу «Найкраща кімната»  цінними подарунками.

А завершилося наше свято привітанням голови студентської ради університету – Максима Стангріта.