“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ”

Від тендітної руки майстра, звичайний шматок дерева перетворюється на шедевр.
У наш час, людина може захоплюватися геть неочікуваними видами мистецтва. Мужній чоловік може писати чуттєві, романтичні вірші, а тендітна на перший погляд дівчина, може бути хоробрим та відчайдушним пожежником. Але у нашої сьогоднішньої героїні, менш небезпечний вид діяльності.
Студентка факультету інженерно-педагогічної освіти Тетяна Чорновіл своїми ніжними ручками вирізьблює з дерева делікатні узори та точені фігурки.

У це важко повірити, але справді автором цих витворів мистецтва є гарна, витончена дівчина.

Ця обдарована красуня з дитинства захоплюється вишивкою атласними стрічками, нитками та бісером, випалюванням та різьбою по дереву. На її рахунку чимало чудових та цікавих робіт.

Та окрім дивовижного таланту, Тетяна велику увагу приділяє навчанню та є неодноразовою учасницею Всеукраїнської студентської олімпіад з трудового навчання.

Ми бажаємо Тетяні натхнення та творчих успіхів.