Спецпроект #ВишиванкиЗахоплюютьСвіт

Друзі, запрошуємо Вас до участі у спецпроекті! До Дня вишиванки «Голос Америки» готує спецпроект – «Українські вишиванки захоплюють світ». Давайте зберемо максимальну кількість фотографій 📸 УКРАЇНЦІВ та ВСІХ ДРУЗІВ УКРАЇНИ з різних куточків планети У ВИШИВАНКАХ – і створимо яскраве слайд-шоу 🎞 до Дня вишиванки 🗓 (17 травня, 2018). Залишайте свої фото у вишиванках з позначкою міста та країни під цим постом у коментарях з хештегом #ВишиванкиЗахоплюютьСвіт (фото збираємо до 15 травня). Розповідайте про спецпроект друзям! Серед них є вже наші учасники!!!! Мамчур Наталя Сергіївна – кандидат педагогічних наук УДПУ, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.

Відтворення старовинних українських взорів та традиційного крою традиційної сорочки – це відповідальна справа мого життя. Це історія написана голкою. Це генетичний код, який передається з ниткою. Це Україна 💙 💛#ВишиванкиЗахоплюютьСвіт 🌍#УманьЧеркащина

Кому цікаво – беріть участь! До 15 травня!!!! Переходьте за посиланням у ФБ, розміщуйте свої фото у вишиванках з хештегом #ВишиванкиЗахоплюютьСвіт