МІС ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ

10 травня в УДПУ відбувся чудовий захід – “МІС ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ”.

Шоу розпочалося з красивої легенди про те, як була створена жінка:

“Якось прийшов Адам до Бога і сказав, що усе у мене є, але чомусь сумно йому одному жити. Задумався Бог і вирішив створити для нього жінку. Але з чого? Весь людський матеріал він використав для чоловіка. Після довгих роздумів узяв Всевишній кілька яскравих променів сонця, чарівне сяйво зір, задумливий смуток місяця, красу лебедя, грайливість кошеняти, граційність газелі, ласкаве тепло хутра, притягальну силу магніту. Змішав усе разом, а потім додав туди: впертість віслюка, в’їдливість мухи, зажерливість акули, ревнивість тигриці, сміливість пантери, кровожерливість п’явки, отруйність змії, дурман опіуму, безпощадність стихії. Ще раз усе це змішав, оформив фігуру жінки і вдихнув у неї життя. Цю жінку Бог передав чоловікові і промовив:

– Бери її такою, якою вона вийшла, і не намагайся її переробити, блаженствуй з нею усе життя і терпи муки від неї до самої смерті”.

За почесне і високе звання  боролися сім красунь: Кравченко Владислава, Лимаренко Анастасія, Діденко Марія, Кучеренко Юлія, Чумак Анастасія, Косуліна Олена, Гуртовенко Карина.

На конкурсі талантів навіть скептичному глядачеві не було чого зауважити, адже дівчата продемонстрували все: від співів і танців до гумористичних сценок та акробатичних номерів. Усі учасниці показали свої глибокі знання, вроду  та  неповторну індивідуальність. Розважали глядачів неймовірно насиченою програмою. Були і вокальні виступи, і танці, і конкурси.

У загальному підсумку конкурсу титул «Віце-міс» здобула  Чумак Анастасія, а омріяну корону і титул “МІС ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ” виборола Діденко Марія. За результатами конкурсу були також визначені переможниці у різних номінаціях» —  “Міс грація” ,”Міс  оригінальність” ,”Міс в соціальних мережах”,  “Міс в чарівність”, “Міс в романтичність” ,”Міс харизматичність”.

Дякуємо ініціаторам за прекрасно організований захід, чудовий настрій, а учасницям за їхні старання! 

Друкувати

Залишити відповідь