Майстер-клас по виготовленню кусудами до Дня Святого Миколая

12 грудня 2017 року у читальному залі № 1 бібліотеки університету УДПУ імені Павло Тичини відбувся майстер-клас по виготовленню кусудами до Дня Святого Миколая. Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти спробували осягнути таємниці цього древнього японського мистецтва.

Кусудама в перекладі означає «лікувальна куля». Давним-давно в таку кулю клали лікувальні трави та підвішували її над ліжечками маленьких дітей, аби їх обходили хвороби та нещастя. Допомагала ж перетворювати аркуші кольорового паперу у такі диво-кульки Горчинська Тетяна Сергіївна – старший  лаборант кафедри образотворчого мистецтва, викладач.

Як виявилось, згинаючи і розгинаючи папір, можна познайомитися з культурою Японії, по-новому поглянути на буденні речі. Якщо навіть простий клаптик паперу можна перетворити на прекрасну і чудесну  іч, то стільки світлого і доброго нам під силу зробити!

Створи і ти таке кольорове диво! Прикрась ним свою кімнату або ж подаруй рідним та друзям як талісман на удачу!