“Оскар – 2017” відтепер в УДПУ

Студенти УДПУ перейняли традицію наймасштабнішої кінопремії  і створили свій «Оскар історичного факультету», де у головних ролях не провідні актори світу, а кращі спортсмени, науковці і творчі особистості.

Близько сотні номінантів більше місяця змагались за першість у своїй номінації, та на церемонію потрапило лиш 42 найкращих, і всього 14 з них отримають оскар у своїй номінації.

Хто вони кращі студенти історичного факультету, може дізнатися кожен бажаючий. Церемонія нагородження відбудеться 10 травня в актовій залі УДПУ о 15.00.

Спонсори на партнери події: «УманьХліб», «Уманьпиво», «SanRise»,фотографи Вадим Баланюк, Вячеслав Раушенбах, візажист Надія Іщенко, сертифікат на професійний розпис від Олени Петришиної.