#Let’s do it, Ukraine _ ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ !

В Умані триває загальноміська акція “Зробимо Україну чистою разом!” з 1 квітня до 6 травня 2017 року. Метою ініціативи є виховання культури дбайливого ставлення до навколишнього середовища через прості спільні дії звичайних громадян. Це спільні  намагання не лише зробити країну чистою один раз в рік, за тиждень до Великодня, а насправді допомогти зрозуміти людям, що їхній життєвий простір, їхня вулиця, дитячий майданчик залежать не від ЖЕКу, а від них самих – хоча б уже від готовності донести сміття до урни – насправді це так просто і так важливо. Така активна громадянська позиція учасників, і прогресуючий ритм акції в цілому, говорить про високий рівень громадянської свідомості українців, їх бажанні разом зробити цю країну кращою.

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!