Фестиваль творчості

На базі факультету соціальної та психологічної освіти відбувся ІІІ благодійний фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти», присвячений майбутньому нашої країни – дітям та їх щасливому дитинству.

Організаторами заходу виступили Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» (координатор – доцент Майя Перфільєва) та Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» (координатор – доцент Галина Бондаренко).

Довгоочікуваними стали виступи талановитих юних артистів. Віталій Кучер подарував музичну композицію «Пісня про Україну», Євген Потапенко продекламував вірш «Ходить наша бабуся», а вихованці Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» як справжні українці представили пісню «Про малого козака». Дитячий колектив Центру виступив з постановочною піснею «Поцілуночки».