В УДПУ активно вивчають зарубіжний досвід розвитку туризму та готельно-ресторанної справи

Науково-методичний семінар із залученням професіонала із Туреччини на тему: «Зарубіжний досвід розвитку туризму та готельно-ресторанної справи та особливості його застосування в Україні» проведено викладачами кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Науково-навчального інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ.

У роботі семінару взяли участь керівник та HR-менеджер турецької туристичної компанії, викладач Міжнародного коледжу туризму Бінер Беркер, викладачі та студенти. Програма семінару охоплювала широке коло питань, пов’язаних із особливостями розвитку туризму та готельно-ресторанної справи в Україні та Турецькій республіці.