Студрада університету відвідала Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Cтуденти прийшли на свято з подарунками для дітей. На знак подяки вихованці центру підготували невеличкий святковий концерт, присвячене Св. Андрію Первозваному або як в народі називають свято Калитою.

Учасники свята намагалися відтворити стародавні українські традиції, – пісню, мову,історію та звичаї. Діти виконали мелодійні українські пісні, танцювали танці, проводили різні конкурси. Також на святі вихованці та гості кусали Калиту.
На завершення зустрічі малеча мала можливість сфотографуватися з студентами та пригоститись принесеними смаколиками.
Зустріч створила неповторну святкову атмосферу, забезпечила гарний настрій та залишила чудові враження вихованцям центру реабілітації та студентській молоді.