Новорічний бал на ФСПО

Напередодні Дня Св. Миколая на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся новорічний бал.

LveUjt_j8ns

Ведучими свята були  Поліщук Олена та Ігнатов Вадим. Все розпочалось у невимушеній, дружній атмосфері, а в повітрі уже літав легенький новорічний настрій.

Для усіх присутніх були організовані різноманітні конкурси за перемогу в яких можна було отримати солодкий подарунок, а також вікторина, де з чарівної руки декана – Оксани Олексіївни розлітались подарунки до самих везучих.

Між конкурсами учасників балу розважали 37,38,39 групи та 11 група – танцями, Варикаша Аліна, Дацько Роман та Осторопольська Світлана – співом, а веселили всіх команда КВН «Каркаде».

По закінченню всієї офіційної частини всі присутні мали можливість потанцювати та поспівати в «Новорічному караоке»

Отож, усіх з наступаючим святом, радості, успіхів та нереального позитиву усім, не лише в новорічні свята, але й протягои усього року.

WAYuE6hq64k

R87HSvonuD0