«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІІ»

Спорт – це частина тебе і твого життя, якщо займатися ним професійно, про це чудово знає студентка історичного факультету – Яна Гонтаренко.

Ця тендітна і ніжна дівчина займається спортивною акробатикою з 7 років в Уманській ДСША. Майже відразу стала виступати з юнацькими програмами на змаганнях, і як годиться справжній юній чемпіонці, займала призові місця.

Пізніше почала виступати у дорослій програмі.
На чемпіонаті у Львові зайняли ІІІ місце.

Усім спортсменам, на жаль, відоме таке страшне слово як «травма». Через проблеми із здоров‘ям, Яні довелося розпрощатися із професійною акробатикою.
Але хоробра духом дівчина не змогла полишити справу своєї мрії та життя, і вже зовсім скоро повернулася до занять спортом, швидко повернула  форму, і зовсім скоро почала підкорювати вершини.

«Нехай після занять спортом я знесилена і втомлена, але бадьорость і силу духу яку дає мені цей вид спорту – безцінні!», – розповідає дівчина.

Ми бажаємо Яні міцного здоров`я і надалі впевнено йти до своєї мети.