НАВІТЬ МАЛЕНЬКА ДРІБНИЦЯ – МОЖЕ ЗМІНИТИ ЧИЄСЬ ЖИТТЯ!

5 грудня відзначався «Міжнародний день волонтера» і наші студенти присвятили увесь цей тиждень допомозі іншим: побували у будинку для літніх людей; відвідали дитячий будинок, де подарували малюкам справжнє свято; провели волонтерські акції по збору ліків, одягу та продуктів нашим захисникам; стали донорами крові.

Щодня хлопці та дівчата нашого закладу вищої освіти допомагають тим, хто цього потребує. Студенти, які вперше спробували себе у ролі волонтера, зазначають, що для них це безцінний досвід і щасливі погляди вдячних людей стали найкращим подарунком для них.
Ми щасливі, що студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з радістю та натхненням допомагають тим, для кого це є дійсно необхідним.