«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІ»

Вони ті, хто ламає стереотипи і не зважаючи на жодні труднощі життя, продовжують ламати барикади на шляху до своєї мрій.
У всьому світі, сьогодні відзначається Міжнародний День людей з особливими потребами.
На студентському порталі університету, ми продовжили знайомити молодь із талановитими, креативними, позитивними студентами, які активно реалізовують себе у різних галузях. Це ті, хто не здалися і продовжили розмальовувати своє життя яскравими барвами.
Анна Хоменко, Дар’я Михайлецька, Марина Трояновська, Віталій Владика, Іван Близнюк – студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які не зважають на свої фізичні обмеження, а продовжуть жити і насолоджуватися кожним проведеним днем.

Ми бажаємо їм здоров`я, щастя та успіхів у всьому.