„ВШАНУЙ ПАМ`ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ – «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ`ЯТІ!»

Сумний день. Скорботний. Для історії нації — знаковий. День пам’яті жертв голодоморів в Україні.
Тема голодомору 1932-1933рр. більше 50 років була забороненою. Тільки з кінця 1980-х правда про голодомор поступово відкривається і стає доступною. В Україні й нині живуть десятки тисяч людей, котрі зберігають пам’ять про жахливі події голодомору.
Україна відзначає 81-шу роковину Голодомору та вшановує пам’ять жертв цієї страшної трагедії українського народу.
Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.
Сьогодні запали свічку в пам’ять про невинно убієнних!