“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІ”

Для них не існує неможливого. Сильні, мужні, витривалі та нескорені – саме такі студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Для них не існує неможливого.

Наступні наші герої підкорюють світ, долаючи всі перешкоди на своєму шляху.

Віталій Владика – студент факультету соціальної та психологічної освіти, у звичайному житті  – люблячий батько та турботливий чоловік, а для інших – герой, який боронить рідну Україну на просторах Сходу.

Іван Близнюк – студент факультету соціальної та психологічної освіти, надзвичайно дружелюбний та відкритий юнак, який з дитинства займається акробатикою. До вісімнадцяти років займався професійно, зараз спорт – це лише хобі. Відвідав багато міст та завоював безліч нагород, але найвагомішою є перемога на Чемпіонаті України, де хлопець здобув звання Кандидата у майстри спорту з акробатики.

Ми бажаємо їм здоров’я та удачі.