“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. ЧАСТИНА ІІ”

Сучасна молодь – це сильні духом люди.

Нині, ми хочемо познайомити Вас із розумними, гарними, талановитими, сильними, але такими тендітними дівчатами.

Анна Хоменко – студентка факультету соціальної та психологічної освіти. Юна дівчина з дитинства захоплюється танцями, обожнює випікати різні смаколики, якими радує своїх рідних.

Дар‘я Михайлецька – студентка факультету дошкільної та спеціальної освіти. Ця красуня захоплюється східними танцями, йогою та перукарською справою. Безмежна любов до дітей завела Дар‘ю в дитячий садочок «Світлячок», даруючи малюкам посмішки і щастя.

Марина Трояновська – студентка факультету дошкільної та спеціальної освіти. Колись давно дівчина почала займатись виготовленням різноманітних виробів. Фантазії Марини можна позаздрити, адже свої шедеври наша студентка створює із підручних матеріалів, вкладаючи всю душу в кожну деталь.

Ми бажаємо дівчатам здоров’я, наснаги та творчих злетів.