“ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ”

Що робити коли енергії хоч відбавляй, коли приходить тисячі ідей за хвилину?

На ці, та багато інших запитань може дати відповідь студентка природничо-географічного факультету – Сидоренко Наталія.

Ця наполеглива та енергійна красуня займає посаду студентського декана природничо-географічного факультету вже 3 рік. Є активним громадським діячем в університеті.

«Багато хто вважає, що наука – це нудно та важко. Не слухайте їх! Це весело. Я кожного дня дізнаюсь все більше про світ, що оточує нас, і з кожним днем дивуюсь який він унікальний. Завдяки біології я стала краще розуміти себе, природу та світ в цілому», – вважає дівчина.

Наукові статті Наталії друкуються в щорічних виданнях природничо-географічного факультету. Дівчина приймає участь у наукових конференціях і вірить, що до своєї цілі потрібно йти завзято та наполегливо.

Попри щільний графік роботи, наш природознавець не забуває про свої захоплення. Мало хто знає, що в цієї непосидючої та енергійної дівчини є диплом про закінчення музичної школи. «Я буду як Шерлок Холмс! Займатися наукою граючи на скрипці».

Бажаємо Наталії творчих злетів, міцного здоров’я та здійснення заповітних мрій!