ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ЦІКАВИТЬ? РЕЄСТРУЙСЯ!

Спільно з громадською організацією «Місто розумних» та цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, молодь активно готуємось до Форуму та відкриваємо реєстрацію учасників!

Протягом 4-х днів Форуму на вас чекає:

– нон-стоп симуляційна гра, розроблена професійними ігротехніками. Мрієш побувати в ролі ректора університету? Або очолити профком? Це все можливо під час симуляції!

– 2 лекційні дні, більше 20 спікерів, серед яких: автори студентських проектів, всеукраїнських ініціатив, представники профільних міністерств, Британської Ради, відомі медійники та громадські діячі

– інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства

– костюмована екскурсія містом Суми

Заповнюйте анкету та повідомте друзям про чудову можливість! –http://studbs.org/xiforum/.

Триває набір учасників, після якого згідно анкет буде відібрано 200 учасників зі всієї України. Завершення реєстрації – 26 вересня 23:59!

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, пересуванням по місту та усіма необхідними матеріалами під час Форуму. Проїзд до міста Суми учасники оплачують самостійно.