ЗДОРОВА МОЛОДЬ – СИЛА НАЦІЇ!

На спортивному святі з нагоди Міжнародного дня спорту в університеті відбулось відзначення кращих студентів-спортсменів. Від імені ректора УДПУ почесну місію нагородження кращих спортсменів, які стали чемпіонами та володарями Кубків світу і Європи, Призерами Міжнародних змагань: завоювали 72 золоті, 55 срібних та 59 бронзових нагород, виконала проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк. Заслужені нагороди отримали юнаки та дівчата усіх факультетів, які прославляють університет на спортивних майданчиках Черкащини, України та Світу.

Гордістю університету є рекордсмен Світу серед студентів, неодноразовий призер і володар Чемпіонатів та Кубків України, Чемпіон Світу та Європи, Майстер спорту України з гирьового спорту Валентин Хмільовий, який  був відзначений як  «Кращий спортсмен університету».

Підтримка молоді у її прагненні до олімпійських вершин – стратегічний напрямок роботи університету.