СТУДРАДА УДПУ БЕРЕТЬСЯ ДО СПРАВИ – БАНК ІДЕЙ ПОПОВНИВСЯ НОВИМИ ТВОРЧИМИ ЗНАХІДКАМИ!

Перше засідання  студентської ради УДПУ в цьому навчальному році – емоційний обмін вражень за літо, хто де відпочивав, хто працював у літніх таборах, багато студентів спробували себе у якості волонтера в різних країнах світу, хто як змінився, подорослішав… Хоча ще не в повному складі, але ж треба братися за справи студентські –  обговорили та затвердили План роботи на 2018-2019 навчальний рік, розподілили обов’язки  та визначилися з головами секторів. Окреслили план дій старостату гуртожитків. Визначилися з заходами на вересень. Внесли пропозиції щодо святкування Дня міста та вже намітили, як цікаво і весело відзначити День Студента – банк ідей поповнився новими творчими знахідками. Заінтригували? Далі буде… – слідкуйте за новинами! Будьте на вістрі подій студентства УДПУ! Маєте креативні ідеї та бажання активно працювати у команді? Приходьте!