ВСІ НА КОВЗАНКУ!!!

В суботу, 1 лютого о 16:00 в місті Умань по вулиці Тищика відбудеться урочисте відкриття льодової ковзанки “Льодовиковий період”. Давньою мрією уманських хокеїстів було мати в своєму місті каток, який облаштовано для занять улюбленим видом спорту. Цього року вони наполегливо вирішили втілити свою мрію і облаштовували в місті льодовий каток. Розміщена ковзанка буде по вулиці Тищика. Каток буде гарно освітлений,тому кататись на ковзанах і грати в хокей на ковзанці можна буде і ввечері. Каток працюватиме щоденно з 09.00 год. до 22.00 год. Відвідати його зможуть усі бажаючі. Тільки у часи тренувань хокеїстів і спортивних змагань ковзанка буде тимчасово зайнята. А ви вмієте кататися на ковказах? Тоді вам на ковзанку!!! А хто не вміє – вперед вчитися!!!! Канікули пройдуть веселіше!