Поетичний Олімп 2017

12 грудня 2017 року в актовій залі університету УДПУ імені Павло Тичини відбувся феєричний конкурс авторського вірша «Поетичний Олімп 2017». Конкурс складався з трьох етапів – декламація авторського вірша, відео кліп на власний вірш, імпровізація. Судило учасників суворе, але справедливе журі:

· Гекалюк Людмила Юріївна – керівник центру культури і дозвілля «Гаудеамус»;

· Алексеєва Наталія Дмитрівна – режисер-постановник студентського народного театру драми і комедії;

· Карасевич Анатолій Олександрович – декан історичного факультету, кандидат філософських наук,професор;

· Гроза Богдан – учасник «Поетичного Олімпу 2016», студент факультету іноземних мов;

· Григоренко Діонісій – засновник конкурсу «Поетичний Олімп», студент природничо-географічного факультету.

Усі учасники конкурсу показали свої таланти і довели, що варті перемоги. Але тріумфаторами свята стали:

І місце – Аксьоненко Анастасія

ІІ місце – Ягуфарова Аліна

ІІІ місце –Турчинський Максим

Тож вітаємо переможців! Зичимо всім учасникам конкурсу натхнення! Нехай віра в себе дає сили рухатись уперед!