Онлайн-курси грудня

Підготовка до новорічних свят – не поважна причина проґавити безкоштовні онлайн-курси грудня! Біоетика з коміксами манга, малювання власних дизайн-інтерфейсів і створення актуальних інфографік, креативне вирішення конфліктів і неймовірні факти про мікроби. У нас іще багато несподіванок!

Створення віртуальної реальності

Створюйте професійні програми для VR, використовуючи Unity 3D. Те, що ви дізнаєтеся про VR-програмування, допоможе вам написати VR-ігри, інженерні симуляції, переглядачі 3D-даних, медичні навчальні програми та багато іншого.

Початок курсу: 7 грудня

Реєстрація: edX

Дизайн інтерфейсів: вступ до спеціальності

Акцент курсу – розробка сайтів і мобільних програм, але практичні знання допоможуть і в інших напрямках роботи. Багато завдань, які можна застосовувати відразу з першого заняття.

Мова навчання: російська
Початок курсу: 18 грудня

Реєстрація: Сoursera

Конфлікт інтересів: треба знати!

Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень. Особливістю курсу є його орієнтація на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції», потенційних викривачів, а також він має практичну спрямованість.

Мова навчання: українська
Початок курсу: 9 грудня
Реєстрація: Рrometheus

Креативне вирішення проблем

Курс безпосередньо стосується твоєї здатності мислити креативно, здатності розробляти численні ідеї та концепції для вирішення проблем, а також допоможе тобі зрозуміти роль творчості й інновацій у власній роботі та інших дисциплінах.

Початок курсу: 18 грудня

workspace 4

Про що сперечаються сучасні філософи

Курс ознайомить з основними проблемами класичної та сучасної філософії. Ти почуєш про основні ідеї, напрями, розвиватимеш критичне мислення і відкриватимеш світ по-новому.

Мова навчання: російська
Реєстрація: Сoursera

Екстремуми життя: мікроби та їх різноманітність

Маєш змогу переконатися, що мікроби – всюди! Багато цікавих і разючих фактів та порад чекають на своїх слухачів!

Початок курсу: 21 грудня

Дослідження біоетики через мангу

Мета курсу – по-новому показати і розглянути біоетику, міждисциплінарну освіту, яка вивчає етичні, правові й соціальні наслідки наук про життя та охорону здоров’я. Усі дискусійні питання подаватимуться через комікси манга, улюблені для багатьох.

Початок курсу: 21 грудня

Трансмедійний сторителінг

Дізнавайся, як розповідати історії на різних платформах (у книгах, фільмах, іграх і телебаченні) так, щоб про них пам’ятали і ними зачаровувались!

Початок курсу: 11 грудня
Реєстрація: FutureLearn

workspace2

Як писати есе

Вступ до академічного письма для тих, хто вивчає англійську мову. Слухачів учать писати есе, акцентують на граматичних правилах і призвичаюють до саморедагування.

Початок курсу: 7 грудня

Навички успішної презентації

Цикл курсів про різні аспекти успішних перезентацій. Тебе навчать, як говорити, що показувати і на чому акцентувати. Корисно й цікаво!

Початок курсу: 11 грудня

Дизайн та створення інфографік

Вчись працювати з Adobe Illustrator, дізнавайся про бізнес-тенденції та реалізовуй власний проект, проходячи курс. Матимеш цільову аудиторію і вчитимешся експериментувати з кольорами та структурами!

Формат курсу: відеолекції, проектна робота, практичні завдання

Малювання коміксів

У цьому проектно-орієнтованому курсі ти створиш оригінальний чотиристорінковий комікс, сюжет якого розгортається навколо короткої історії, яку ти сам собі обереш.

Формат курсу: відеолекції, проектна робота, практичні завдання