ГРАН-ПРІ СТУДЕНТСТВУ УДПУ!

#Подарунок_до_Дня_студента!)

На Тридцять другій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2017» (м. Київ) ми отримали Гран-прі за конкурсну творчу роботу у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі» – це визнання діяльності студентських лідерів університету як кращих в Україні і стало подарунком саме до Дня студента. Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів університету. Від формального атрибуту демократії воно сьогодні перетворилося на соціальну необхідність, важливий інструмент самоорганізації студентства, активно бере на себе функції організатора студентського життя. Особливість колективу нашого університету – це довірливі партнерські взаємини між педагогами і студентами, спільний пошук шляхів розв’язання багатьох проблем, що висуває сьогодення. Перевага надається пріоритетам активності, самодіяльності і творчої ініціативи студентської молоді.

Вітаємо! Так тримати!