День студента від Академії молодіжного лідера

Академія молодіжного лідера організувала яскраве свято до міжнародного Дня студентів. Драйвові танці, сучасна музика, цікаві конкурси зробили цей захід веселим, легким і незабутнім.

Я дуже рада, що місто Умань має таких молодих, завзятих, кмітливих лідерів. Залишайтесь такими і надалі! Вперто йдіть до своєї мети, будьте щирими та щасливими! Навіть якщо ви досягнете найвищих вершин, завжди мрійте про більше! » – піднесено привітала студентів начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради – Вдовиченко Наталія Вікторівна.

Найгучніші оплески лунали після виступів крутого хіп-хоп колективу «Gut Dance Family» та музичного гурту «КаРаВаН».

Отже, свято вдалося! Студенти УДПУ ще раз довели – вони найкращі!

Дорогі студенти! Ми бажаємо, щоб ви надалі залишались активними, запальними, енергійними! Нехай ваші юні серця горять жагою до нових відкриттів і звершень!