Подія літа в Умані!

Вельмишановні пані та панове, брати та сестри,
хлопчики та дівчатка, Українці!!!

Для дорослих і малих! Шіді Ріді Фест!
Жива музика Жива культура!

1 день! 30 кВт звуку, Дві сцени, 10-ть локацій, кращі гурти та поети України!

24 серпня, центральна площа Умані перетвориться на справжній фестивальний майданчик, – в місті вдруге відбудеться музично-мистецький фестиваль «Шіді-Ріді» та планується встановлення Рекорду України!

НА ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

10:00-22:00 Вулична їжа, майстер-класи, ярмарок хенд-мейду, ярмарок виноградарів та пасічників уманщини, дитячі розваги, атракціони, аквагрим, фейс-арт, смаколики, літературна сцена, фото зона, лучне стрільбище, розпис мехенді.

Під час фестивалю, кожен бажаючий зможе долучитися до ходи вишиванок, ткацтва поясу “Єднання України” на старовинному ткацькому станку. Та встановити Рекорд України.

А також, разом з уманськими волонтерами сплести найбільшу маскувальну сітку в місті Умань та відправити її тим, хто захищає нашу незалежність.

Майстер-класи:
лялька-мотанка, гончарство, ліплення з глини, закладки з фетру, ткацтво, різьбярські витрибеньки, видзігорики з лози, плетіння браслету та фенічок, флористика, лялька з сіна, полімерна глина, бісероплетіння, чарівна свічка, вироби з тіста, мотанки з талаша, обереги, миловаріння, вишивка, Бойківські драбинки та багато інших.

ГОЛОВНА СЦЕНА

10:00 Хода вишиванок (маршрут: Площа Соборності – сквер ім.Шевченка)
11:00-14:00 Свято морозива “Рудь”
(Виступи дитячих колективів, аквагрим, конкурси, призи, дитячі майстер-класи, та Багато, Багато Морозива)

15:45 Мотопарад (маршрут: Третій став — Площа Соборності)

15:45 Відкриття фестивалю.
Виступи гуртів: «КаРаВаН» (м.Умань), «Lazutkin & Arteriя» (м.Київ), «Медовий полин» (м.Борщів, Тернопільська обл.), «Чаламада» (м.Виноградів, Закарпатська обл.), Олег Універсал & «Atmosphera» (м.Умань)

ВЕДУЧІ: улюбленець уманської публіки Віталій Мельничук (м.Умань) та зірка відомих українських телесеріалів, фронт-мен команди КВН “Днепр” Юрчик Ткач (м.Дніпро).

21:00 Фіксація Рекорду України!
21:20 Олег Універсал & «Atmosphera» (м.Умань).
22:00 Закриття

ЛІТЕРАТУРНА СЦЕНА

12:30 Благодійний аукціон від ГО “Шлях добра”.
Лот: картина, створена пальчиками дітей з особливими потребами і художницею Валентиною Мамчур під назвою «Дитячі мрії».
13:00 «Поетичні батли»
Ведучий коментатор боксу Дмитро Лазуткін.
Презентація нової збірки Павла Коробчука – «Хвоя»;
15:30 — 16:30 Казки від Сашка Лірника
17:00 — 18:00 Казки від Сашка Лірника

22:00 Кінотеатр під відкритим небом – перегляд українського художнього фільму режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

До зустрічі! Все буде Шіді Ріді!