Школа міжнародної журналістики

Участь безкоштовна. Подаватися можуть студенти 3-5 курсів гуманітарних та соціально-економічних спеціальностей.

Формат школи передбачає щотижневі лекції у вечірній час та практичні заняття, курс розрахований на 3 місяці.

Спікери:

• Ведучі фахівці українських та європейських ЗМІ – головні редактори, продюсери і журналісти з досвідом міжнародної роботи;
  • Українські політики та дипломати;
  • Експерти з питань міжнародних відносин та інформаційної безпеки.

Вік: до 30 років.

Для кого?

Подаватися можуть студенти 3-5 курсів гуманітарних та соціально-економічних спеціальностей, а також молоді журналісти.

На тренінгах студенти школи отримають такі вміння та навички:

• Збір та аналіз інформації;
  • Пошук інформації за відкритими джерелами (OSINT);
  • Налагодження комунікації з дипломатами та політиками;
  • Інтерв’ювання;
  • Організація та проведення медійних заходів, робота в студії та багато інших.

Для подачі заявки необхідно відправити резюме на електронну адресу  editor@ghall.com.ua.

З будь-яких питань щодо участі в школі звертайтесь до Ігора Галактіонова pro100driverr@gmail.com.

Детальніше: http://unistudy.org.ua/school-of-international-journalism/