#Я-ЛІДЕР_ТИ-ЛІДЕР_МИ-ЛІДЕРИ_ СтудрадаУДПУ

Тренінг «Формування та розвиток лідерських якостей», тренером якого виступила практичний психолог Катерина Стрільчук, був спрямований на стимулювання студентів до проявів лідерства, володіння активним стилем спілкування, аналіз своїх лідерських якостей та вмінь, підняття емоційного настрою групи. Під час заходу було використано чимало вправ на позитивне бачення майбутнього, тренували навички публічного виступу, розвивали вміння впливати на інших вербальними та невербальними засобами, навчалися створювати атмосферу довіри та взаєморозуміння у спілкуванні. Спільне виконання тренінгових вправ спрямовувалось на досягнення поставленого результату – формування власного бачення образу лідера, а також уміння визначати власні лідерські якості, вдосконалювати навички самопрезентації і самооцінки. До речі, переважна більшість учасників тренінгу вже є активними творцями суспільного життя в університеті й, безперечно, є лідерами не лише власного життя, а й студентського колективу. Недарма саме наші студенти були неодноразовими переможцями Академії молодіжного лідера м. Умань. Ви – кращі! Креативність і невгамовність властива кожному з вас. Так тримати!