Програма навчання «Great Wall Program»

Стипендія від уряду та ЮНЕСКО покриває витрати на навчання, проживання, комплексне медичне страхування, щомісячну виплату та міжнародний переліт.

ЮНЕСКО спільно з урядом Китаю надає 75 стипендій для найкращих студентів, аспірантів та дослідників.

Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, комплексне медичне страхування та щомісячну виплату. У свою чергу ЮНЕСКО оплачує міжнародний переліт, щомісячні фінансові виплати та вихідну допомогу.

На стипендію та участь у програмі можуть претендувати:

• громадяни однієї з країн, яка співпрацює з ЮНЕСКО;
  • кандидати, які не являються громадянами Китаю;
  • кандидат повинен бути здоровим і мати ступінь бакалавра або магістра (чи еквівалент);
  • кандидати, молодші 45-ти років, якщо подають заявку на програму магістратури;
  • кандидати, молодші 50-ти років, якщо подають заявку на програму аспірантури.

Етапи подання заявки:

• подати заявку на участь у Національну комісію у справах ЮНЕСКО у рідній країні кандидата;
  • роздрукувати бланк заявки на отримання стипендії уряду Китаю та заповнити;
  • відсканувати копію заповненої заявки та відправити Ms. Lydie Ndobo-Mackongo на ndobo@unesco.org;
  • оригінал бланку відправити Національній комісії у справах ЮНЕСКО у рідній країні кандидата.

Детальна інформація представлена у інформаційному бюлетені.

Детальніше:http://www.unesco.org/new/en/fellowships/programmes/unescopeoples-republic-of-china-the-great-wall-co-sponsored-fellowships-programme