Студенти УДПУ долучилися до ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

9 березня по 9 квітня 2017 року всі уманчани мали можливість долучитися до ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проходила з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання для дітей, які мають вади зору.

До даної акції із задоволенням долучились студенти, викладачі та працівники нашого університету.
На зібрані під час зазначеної акції кошти відповідно договору Фонд придбає медичне обладнання та безкоштовно передасть його у користування в дитячу лікарню м. Умань для діагностики та лікування хворих дітей.

У ході акції волонтери збирали кошти під час масових заходів, в медичних та освітніх установах, навчальних закладах, були розміщені спеціальні скриньки. До участі в акції долучальсь підприємства, установи, організації.

За результатами цьогорічної акції сума зібраних коштів в м. Умань становить 17 396,52 грн. Зібрані кошти будуть перераховані на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».